Muzyka naszych czasów – Międzynarodowe warsztaty orkiestrowe i kameralne
Druga edycja warsztatów poświęconych muzyce XX i XXI wieku; orkiestrę prowadził Marek Moś
Druga edycja warsztatów poświęconych muzyce XX i XXI wieku; orkiestrę prowadził Marek Moś
Koncerty Barbary Malcolm (skrzypce), Yuki Satomi (fortepian) i Juliana Paprockiego (klarnet) w ramach festiwalu w Querceto
Powakacyjny koncert duetu skrzypcowo‑akordeonowego Gorria Duo (Aleksandra Machaj i Paweł Sławiński)
Koncert pamięci prof. Reginy Smendzianki z udziałem Olgi Pasiecznik (sopran), Grażyny Zbijowskiej (flet), Macieja Grzybowskiego (fortepian) i Juliana Paprockiego (klarnet)
Koncert studentów UMFC z utworami Bazziniego, Beethovena, Saint‑Saënsa, Schuberta i Zarzyckiego
Koncert klawesynowy Lilianny Stawarz i uczniów Doroty Karp, Katarzyny Kluczkowskiej i Stanisława Łopuszyńskiego z utworami Bacha, Couperina i Scarlattiego
Duet wiolonczelowo‑fortepianowy wykonał Preludia chorałowe Jana Sebastiana Bacha
Koncert dobroczynny z udziałem zespołu Tenors Bel’Canto i orkiestry, dochód przeznaczony na edukację młodzieży
Koncert Mistrz i Uczeń z udziałem Edwarda Wolanina, Radosława Sobczaka i uczennicy Aleksandry Płaczek
Recital pianistki Aleksandry Płaczek z utworami Beethovena, Bacha, Chopina, Prokofiewa i Rachmaninowa
Festiwal z udziałem młodych muzyków z Polski, Niemiec, Ukrainy, Węgier, Słowacji, Czech, Francji i Rosji; odbyły się koncerty i warsztaty
Koncert duetu Bandurowa Rozmowa z tradycyjną ukraińską bandurą, prezentujący dumy, kanty i pieśni historyczne