- wydarzenie już minęło.
II Festiwal Muzyki Polskiej na Węgrzech
6 listopada, 2008 | 00:00
Festiwal promujący polską muzykę i młodych polskich muzyków w ramach obchodów Święta Niepodległości w Györ
Festiwal promujący polską muzykę i młodych polskich muzyków w ramach obchodów Święta Niepodległości w Györ