- wydarzenie już minęło.
Koncert dedykowany Reginie Smendziance
20 września, 2015 | 00:00
Koncert upamiętniający pianistkę Reginę Smendziankę; wystąpili Aleksander Dębicz (fortepian) i Wojciech Psiuk (saksofon)
Koncert upamiętniający pianistkę Reginę Smendziankę; wystąpili Aleksander Dębicz (fortepian) i Wojciech Psiuk (saksofon)